Lijn 17 Nieuw Namen Centrum - Hulst Busstation
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 jan 2015 om 00:12
Buslijn 17 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 27 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 17 rijdt van Nieuw-Namen via Clinge en Sint Jansteen naar Hulst.
De ochtendrit rijdt van Nieuw-Namen naar Hulst, de middagrit rijdt van Hulst naar De Clinge.
Route
Halte | ||
Nieuw-Namen, Centrum | ||
Nieuw-Namen, Hulsterloostraat | ||
Clinge, Statenboomweg | ||
Clinge, Woestijnestraat | ||
Clinge, 's Gravenstraat | ||
Clinge, De Sterre | ||
Clinge, Molenstraat | ||
Sint Jansteen, De Vijver | ||
Sint Jansteen, Geslechtendijk | ||
Hulst, Dethon | ||
Hulst, Van de Maelstedeweg | ||
Hulst, Grote Kreekweg | ||
Hulst, Koolstraat | ||
Hulst, De Blaauwe Hoeve | ||
Hulst, Busstation |
Geschiedenis
Voormalige concessie | Voormalige vervoerder | Periode |
---|---|---|
Zeeuws-Vlaanderen | Veolia Transport | Niet gewijzigd |