Lijn 161 Kantens Gemeentehuis - Groningen Centraal Station
Voormalige buslijn 161 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Sneldienst |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1992-1993 |
Frequenties
| |
Spits | 0-4x/uur |
Dal | 1-3x/uur |
Avond | 2x/zaterdag |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 161 reed van Groningen via Zuidwolde, Bedum, Onderdenda en Middelstum naar Kantens.
Lijn 161 was tussen Groningen en Kantens/Middelstum een aanvulling van lijn 61. Van maandag t/m vrijdag waren er ritten tot Kantens of tot Middelstum. Maar er waren ook enkele ritten die reden tot Bedum. Op zaterdagavond reden er ook twee ritten van Groningen tot Bedum.
Route
Route niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Hereplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Oosterstraat | ||
Groningen, Gelkingestraat | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Oude Ebbingestraat | ||
Groningen, Nieuwe Ebbingestraat / Korenstraat | ||
Groningen, Boterdiep / Korenstraat | ||
Groningen, Boterdiep / Brouwersstraat | ||
Groningen, Nieuwe Ebbingestraat / Brouwersstraat | ||
Groningen, Nieuwe Ebbingestraat / Noorderplaslaan | ||
Groningen, Nw. Ebbingestraat | ||
Groningen, Floresstraat | ||
Groningen, Poortstraat | ||
Bedum, Bedumerbos | ||
Bedum, Spaarbank | ||
Bedum, Wilhelminalaan | ||
Onderdendam, Wachthuisje | ||
Middelstum, Gemeentehuis | ||
Kantens, Gemeentehuis |