Lijn 30 Dedemsvaart Julianastraat - Zwolle Autobusstation NS
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 20 nov 2014 om 13:03 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=30 |vervoerder=DVM |materieel=Standaardstreekbus |frequentie_spits=2x/uur <small>ri. Zwolle</small> |frequentie_dal=1x/uur <small>ri. De...')
Voormalige buslijn 30 | |
Vervoerder(s) | DVM |
Materieel | Standaardstreekbus |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur ri. Zwolle |
Dal | 1x/uur ri. Dedemsvaart |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 3-5x/ dag |
Zondag | 2-4x/ dag |
Lijn 30 reed Dedemsvaart via Balkbrug, Nieuwleusen en Lichtmis naar Zwolle. Van maandag t/m vrijdag was er rond 9.00 uur een rit die reed van Nieuwleusen naar Zwolle. Op zaterdag reed men drie ritten van Dedemsvaart naar Zwolle en in de middag gingen er vijf ritten van Zwolle naar Dedemsvaart. Dit was op zondag twee ritten om vier ritten.
Route
Halte | ||
Dedemsvaart, Julianastraat | ||
Dedemsvaart, DVM | ||
Dedemsvaart, Julianastraat | ||
Dedemsvaart, Hoofdvaart | ||
Balkbrug, Centrum | ||
Sluis 4, Sluis 4 | ||
Nieuwleusen, Den Hulst | ||
Rouveen, NS Viadukt | ||
Lichtmis, Busstation | ||
Berkum, Campherbeeklaan | ||
Zwolle, Brink | ||
Zwolle, Autobusstation NS |
Geschiedenis
Lijn 30 werd later vernummerd in lijn 83.