Lijn 195 Schiphol Zuid P30 - Amsterdam Station Lelylaan
Buslijn 195 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Rijdt sinds | 11 december 2011 |
Voorganger(s) | 195 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 195 rijdt van Schiphol-Zuid via -Centrum, -Noord en Slotervaart naar station Amsterdam Lelylaan.
Route
Komende vanaf Amsterdam eindigen de ritten bij P40, om vervolgens als een andere willekeurige lijn verder te rijden naar Plaza, P30 en verder. Richting Amsterdam beginnen de ritten wel bij P30.
Halte | ||
↓ | Schiphol-Zuid, P30 Parkeerterrein | |
Schiphol-Zuid, Valkweg | ||
Schiphol-Zuid, Toekanweg | ||
Schiphol-Zuid, Uiverweg | ||
Schiphol-Centrum, Schipholgebouw | ||
Schiphol-Centrum, P12/Vrachtgebouw | ||
Schiphol-Centrum, Havenmeesterweg | ||
Schiphol-Centrum, Skyport | ||
↓ | Schiphol-Centrum, Airport/Plaza | |
Schiphol-Noord, P40 Parkeerterrein | ||
Schiphol-Noord, Elzenhof | ||
Schiphol-Noord, Loevesteinse Dwarsweg | ||
Schiphol-Noord, Cateringweg | ||
Nieuwe Meer, Koekoekslaan | ||
Amsterdam, Oude Haagseweg | ||
Amsterdam, Anderlechtlaan | ||
Amsterdam, Adam Smithplein | ||
Amsterdam, IBM | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, Johan Huizingalaan | ||
Amsterdam, Sierplein | ||
Amsterdam, Station Lelylaan |
Geschiedenis
Op 11 december 2011 werd lijn 195 van het GVB overgenomen door Connexxion, de bediening in de avonduren en het weekend kwam toen te vervallen.
Vanaf 15 december 2013 werd de frequentie in de spitsuren verlaagd naar 2x/uur en in de daluren zelfs naar 1x/uur.