Lijn 7 Oosterwolde Café Meijer - Groningen Hoofdstation NS
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 31 aug 2014 om 17:02 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=7 |vervoerder=ESA |materieel=Groenewold |lijnsoort=Streekbus |periode= 30 september 1956 t/m ... |frequentie_spits=1x/dag |frequentie_da...')
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | ESA |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Groenewold |
Periode | 30 september 1956 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 7 reed van Oosterwolde naar Groningen via Roden, Foxwolde, Roderwolde en Hoogkerk.
Route
Halte | ||
Oosterwolde, Café Meijer | ||
Weper, Weper | ||
Haule, Kerk | ||
Haulerwijk, Café Buist | ||
Een, Nooitgedacht | ||
Steenbergen, Café Bartels | ||
Alteveer, Café Giezen | ||
Roden, Café Scheepstra | ||
Foxwolde, Tolhuis | ||
Roderwolde, Café Scheepstra | ||
Roderwolde, Café Hof | ||
Vierverlaten, Brug | ||
Hoogkerk, Wachtkamer | ||
Groningen, Hoofdstation |