Lijn 130 Stellendam Busstation - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 130 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 0-2x/uur (vanaf 13:30 uur) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 130 rijdt van het busstation in Stellendam via Melissant, Dirksland, Sommelsdijk, Middelharnis, Oude Tonge en busstation Heinenoord naar het Zuidplein in Rotterdam.
Het traject tussen Stellendam en Middelharnis wordt uitsluitend in de ochtendspits bediend; het traject tussen Sommelsdijk en Middelharnis wordt alleen in de middagspits bediend, uitsluitend vanuit Rotterdam.
In de ochtendspits starten de eerste ritten naar Rotterdam bij Middelharnis, Doetinchemsestraat, net als alle ritten in de late daluren en de middagspits.
Vanuit Rotterdam eindigen de laatste ritten in de ochtendspits en in de vroege daluren in Oude-Tonge of in het Centrum van Middelharnis, terwijl de ritten in de late daluren en de middagspits in Sommelsdijk op de Dorpsweg eindigen.
Route
Halte | ||
Stellendam, Busstation | ||
Stellendam, Dorp | ||
Melissant, Tunneltje | ||
Dirksland, Staakweg | ||
Dirksland, Ziekenhuis | ||
Dirksland, Schelpenpad | ||
Sommelsdijk, Krakeelstraat | ||
↓ | Sommelsdijk, Doetinchemsestraat | |
↑ | Middelharnis, Centrum | |
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Sommelsdijk, Koningin Julianaweg | ||
Sommelsdijk, Dorpsweg | ||
Middelharnis, Koningin Julianaweg | ||
Middelharnis, Gemeentehuis | ||
Middelharnis, Doetinchemsestraat | ||
Nieuwe-Tonge, Provincialeweg N215 | ||
Oude-Tonge, Busstation | ||
Oude-Tonge, Stationsweg | ||
Achthuizen, N59 Schaapsweg | ||
Numansdorp, Rijksweg A29 | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |