Lijn 1 Lelystad, Haven - Lelycentre (2011-2015)
Buslijn 1 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Lelystad 2011 - 2021 |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Irisbus Crossway |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur (mei, zomer) |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur (mei, zomer) |
Avond | 0-1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 1x/uur (mei, zomer) |
Zondag | 0-1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 1 rijdt van Lelystad-Haven via Station Centrum naar Lelycentre.
Op zondag rijdt lijn 1 vanaf Lelystad-Haven naar het Lelycentre, maar beginnen de ritten naar Lelystad-Haven op het station. Alleen lijn 11 rijdt dan van het Lelycentre naar het station.
's Avonds na 21:00 uur rijdt lijn 1 alleen van Lelystad-Haven naar het Lelycentre en verzorgt lijn 11 de verbinding in de andere richting.
Route
Halte | ||
Lelystad-Haven, Ringdijk | ||
Lelystad-Haven, Lemmerkade | ||
Lelystad-Haven, Monnickendamstraat | ||
Lelystad, Werkeiland | ||
Lelystad, Bouwweg | ||
Lelystad, Vaartweg | ||
Lelystad, Stuwweg | ||
Lelystad, Schoener | ||
Lelystad, Winkelcentrum Botter | ||
Lelystad, Tjalk/Groenhorst | ||
Lelystad, Winkelcentrum Tjalk | ||
Lelystad, De Hoven | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Schansbrug | ||
Lelystad, Vestebrug | ||
Lelystad, Rotondebrug | ||
Lelystad, Gooisebrug | ||
Lelystad, Vecht | ||
Lelystad, Val van Urk | ||
Lelystad, Langezand | ||
Lelystad, Schroefstraat | ||
Lelystad, Vlieterbrug | ||
Lelystad, Lelycentre |