Lijn 70 Gouda, Station - Plaswijck
Voormalige buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Regio | Midden-Holland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten MB200 DOK, Den Oudsten B86 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 70 reed van station Gouda een lusroute in beide richtingen via het Ziekenhuis, Plaswijck, Bloemendaal en het Ziekenhuis.
De route werd in beide richtingen gereden. In de avonduren en op zondag werd de route nog slechts in één richting gereden.
Route op 3 juni 1984
Halte | ||
Gouda, Station NS | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, Ziekenhuizen | ||
Gouda, Büchnerpad | ||
Gouda, Calslaan | ||
Gouda, Riethoek | ||
Gouda, Groen van Prinsterensingel | ||
Gouda, Plaswijckweg | ||
Gouda, Bouwlust | ||
Gouda, Landluststraat | ||
Gouda, Driehoeven | ||
Gouda, Rietzoom | ||
Gouda, Gildenburg | ||
Gouda, Hugo de Vrieslaan | ||
Gouda, Plataanstraat | ||
Gouda, Zwembad | ||
Gouda, Wilde Wingerdlaan | ||
Gouda, Ericalaan | ||
Gouda, Burg. van Reenensingel | ||
Gouda, Jakob van Necklaan | ||
Gouda, Büchnerpad | ||
Gouda, Ziekenhuizen | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, Station NS |
Route op 28 mei 1989
Halte | ||
Gouda, Station NS | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, Ziekenhuizen | ||
Gouda, Büchnerpad | ||
Gouda, Verpleeghuis Bloemendaal | ||
Gouda, Burg. van Reenensingel | ||
Gouda, Winkelcentrum Bloemendaal | ||
Gouda, Hugo de Vrieslaan | ||
Gouda, Prunuslaan | ||
Gouda, Plataanstraat | ||
Gouda, Zwembad | ||
Gouda, Wilde Wingerdlaan | ||
Gouda, Ericalaan | ||
Gouda, Jakob van Necklaan | ||
Gouda, Jan Maaijenlaan | ||
Gouda, Bleulandweg | ||
Gouda, Ziekenhuizen | ||
Gouda, Ridder van Catsweg | ||
Gouda, Station NS |
Geschiedenis
Met ingang van de dienstregeling van 1989/1990 werd met de komst van lijn 73 de route van lijn 70 gewijzigd om de wijk Groenhovenkwartier te bedienen. Wel werd op zondag alleen nog in de heenrichting gereden.