Lijn 153 Utrecht Centraal Station - Ameide Prinsengracht
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | ZWN (... - 1999), Connexxion (1999 - 2002) |
Regio's | Utrecht-West, Drechtsteden/Alblasserwaard/Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 153 rijdt van Utrecht via Vianen en Lexmond naar Ameide.
In de ochtendspits reed de bus alleen naar Utrecht.
Route
Halte | ||
Utrecht, Centraal Station | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, 24 Oktoberplein | ||
Vianen, Busstation Lekbruggen | ||
Vianen, Amaliastein | ||
Lexmond, 't Zoom | ||
Lexmond, Killesteijnstraat | ||
Lexmond, Burg. Potstraat | ||
Lexmond, N.H. Kerk | ||
Lexmond, Lijsterbeslaan | ||
Achthoven, Eendenkooi | ||
Achthoven, Kersbergenveer | ||
Achthoven, Achthoven | ||
Ameide, Achthoven 62 | ||
Ameide, Boezemweg | ||
Ameide, Sluis | ||
Ameide, Plieger | ||
Ameide, J.W. van Puttestraat | ||
Ameide, Hogewaard | ||
Ameide, Prinsengracht |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 2000/2001 werd inmiddels ook op zaterdag gereden.