Lijn 176 Alkmaar Station - Wijk aan Zee Julianaplein
Voormalige buslijn 176 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Voormalige nachtbuslijn 176 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Vrijdagnacht | 1-3x/nacht |
Zaterdagnacht | 1-3x/nacht |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn 176 reed van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, Heemskerk en Beverwijk naar Wijk aan Zee.
In vroege avond en vroege zondagochtend werd alleen tussen Castricum en Wijk aan Zee 2x/uur gereden. In de late avonduren werd 1x/uur het hele traject gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Molenbuurt | ||
Alkmaar, Bergerbrug | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar (MCA) | ||
Heiloo, Kerkelaan | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Castricum, Handelstraat | ||
Castricum, Station | ||
Heemskerk, Sint-Jozefziekenhuis | ||
Heemskerk, Dr. Prinsen Sporthal | ||
Heemskerk, Europaplein | ||
Beverwijk, Station | ||
Wijk aan Zee, Heliomare | ||
Wijk aan Zee, Julianaplein |