Lijn 496 's-Heerenhoek Tolplein - Ellewoutsdijk Fort
Versie door Milco (overleg | bijdragen) op 12 jan 2014 om 01:11 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{BelbusLijnInfo |lijnnr=496 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Belbus |concessie=Midden-Zeeland |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |frequentie_spits=1x/ochte...')
Belbuslijn 496 | |
---|---|
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Belbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties | |
Spits | 1x/ochtendspits (per richting) |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 4x/dag (per richting) |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 496 rijdt van 's-Heerenhoek via Borssele en Driewegen naar Ellewoutsdijk.
Deze lijn rijdt één rit (per richting) in de vroege ochtendspits (deze ritten rijden in Ellewoutsdijk van/tot de halte Markt en de rit naar 's-Herenhoek rijdt nier via Borssele), vier ritten op zaterdag en eens in de twee uur op zondag.
Route
Halte | ||
's-Heerenhoek, Tolplein | ||
's-Heerenhoek, Lindeboom | ||
's-Heerenhoek, Hollestelle | ||
Borssele, Jurjaneweg | ||
Borssele, Kaaiweg | ||
Borssele, Monsterweg | ||
Borssele, Oostsingel | ||
Borssele, De Krukel | ||
Driewegen, Smitsweg | ||
Driewegen, van Tilburghstraat | ||
Driewegen, De Koekoek | ||
Ellewoutsdijk, Grindweg | ||
Ellewoutsdijk, Markt | ||
Ellewoutsdijk, Fort |