Lijn 61 Pijnacker Gemeentekantoor - Den Haag Emmy Belinfantedreef
Voormalige buslijn 61 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 12 december 2010 t/m 10 december 2011 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 61 reed van Pijnacker via Nootdorp naar Den Haag Leidschveen. Deze lijn ontstond op 12 december 2010 door samenvoeging van lijn 131 met het gedeelte Nootdorp - Leidschenveen van lijn 60. Lijn 61 werd gereden door Tourquase met Mercedes-Benz Sprinter midibussen.
Deze lijnvoering bleef slechts een jaar bestaan, want op 11 december 2011 werd lijn 61 geheel opgeheven. Het gedeelte Nootdorp - Leidschenveen ging terug naar lijn 60. Het gedeelte Pijnacker - Nootdorp werd overgenomen door buurtbus 484
Route
Halte | ||
Pijnacker, Gemeentekantoor | ||
Pijnacker, Oranjelaan | ||
Pijnacker, Europalaan | ||
Pijnacker, Bremlaan | ||
Pijnacker, Groen van Prinstererlaan | ||
Pijnacker, Pasteurlaan | ||
Nootdorp, Begraafplaats St. Janshof | ||
Nootdorp, Ridderspoor | ||
Nootdorp, Duizendschoon | ||
Nootdorp, Rotonde RandstadRail | ||
Nootdorp, De Poort | ||
Nootdorp, Poort van Nootdorp | ||
Nootdorp, Larixlaan | ||
Nootdorp, Veenhage | ||
Nootdorp, Centrum / Parade | ||
Nootdorp, Weidevogellaan | ||
Den Haag, Laan van Nootdorp | ||
Den Haag, Station Ypenburg | ||
Den Haag, Donau | ||
Den Haag, Tiber | ||
Den Haag, Dinkel | ||
Den Haag, Theems | ||
Den Haag, Loire | ||
Den Haag, Castellum | ||
Den Haag, Leidschenveen Centrum | ||
Den Haag, Emmy Belinfantedreef |