Lijn 28 Vleuten Station - Utrecht P+R Science Park
Buslijn 28 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 8 december 2013 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 6-16x/uur |
Dal | 8x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 4-8x/uur |
Zondag | 2-6x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 28 rijdt van Vleuten via De Meern, Leidsche Rijn, station Utrecht Centraal, het Centrum en Rijnsweerd naar De Uithof.
In de spitsrichting wordt 6x tot 8x/uur het hele traject gereden en wordt ook 6x tot 8x/uur gereden tussen De Meern en Rijnsweerd, 's ochtends naar Rijnsweerd en 's middags naar De Meern.
Route
Halte | ||
Vleuten, Station | ||
Vleuten, Eykenstein | ||
Vleuten, Vleuterweide-Centrum | ||
Vleuten, De Tuinlanden | ||
De Meern, Veldhuizen | ||
De Meern, Europaweg | ||
De Meern, De Balije | ||
De Meern, Boekbinderslaan | ||
De Meern, Meernbrug | ||
De Meern, Busstation Oost | ||
Utrecht, Eerste Westerparklaan | ||
Utrecht, Korianderstraat | ||
Utrecht, Vredenburg Leidsche Rijn | ||
Utrecht, Majellapark | ||
Utrecht, Van Koetsveldstraat | ||
Utrecht, Hasebroekstraat | ||
Utrecht, Kanonstraat | ||
Utrecht, CS Centrumzijde | ||
Utrecht, Vredenburg | ||
Utrecht, Neude | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Stadsschouwburg | ||
Utrecht, Wittevrouwen | ||
Utrecht, Oorsprongpark | ||
Utrecht, Rijnsweerd Noord | ||
Utrecht, Rijnsweerd Zuid | ||
Utrecht, Botanische Tuinen | ||
Utrecht, Heidelberglaan | ||
Utrecht, AZU | ||
Utrecht, WKZ | ||
Utrecht, P+R De Uithof |
Geschiedenis
Vanaf 8 december 2013 werd de exploitatie overgenomen door Qbuzz, als winnaar van de nieuwe concessie Regio Utrecht. De diensten worden gereden onder de naam U-OV.
De huidige lijnen 11 en 28 samengevoegd tot een nieuwe lijn 28 met een hoogfrequentie dienstregeling de nieuwe HOV Oost-westas vormt.