Lijn 40 Leiderdorp Rietschans - Noordwijk Picképlein
Voormalige buslijn 40 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Lijn 40 reed van Leiderdorp via Leiden, Oegstgeest en Rijnsburg naar Noordwijk.
In de late avonduren en op zondag de gehele dag werd alleen tussen Noordwijk en station Leiden gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Leiderdorp, Rietschans | ||
Leiderdorp, Vronkenlaan | ||
Leiden, Leiderdorpsebrug | ||
Leiden, Station Lammenschans | ||
Leiden, Korevaarstraat | ||
Leiden, Station | ||
Oegstgeest, Leidsebuurt | ||
Rijnsburg, Frederiksoord | ||
Rijnsburg, Brouwerstraat | ||
Noordwijk, Boekerslootlaan | ||
Noordwijk, Van de Mortelstraat | ||
Noordwijk, Vuurtorenplein | ||
Noordwijk, Picképlein |