Lijn 153 Alkmaar Station - Schagen Lindenlaan
Voormalige buslijn 153 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1975 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 153 reed van Alkmaar via Heerhugowaard, Waarland, Nieuwe Niedorp, Winkel, De Weere en Barsingerhorn naar Schagen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Rode Dorp | ||
Alkmaar, Kerkebrug | ||
Alkmaar, Huigendijk | ||
Broek op Langedijk, Westdijk/Viaduct | ||
Heerhugowaard, Stationsweg | ||
Heerhugowaard, Krusemanlaan | ||
Heerhugowaard, Hasselaarsweg | ||
Heerhugowaard, Stoop | ||
Waarland, Verlaat | ||
Waarland, Terdiek | ||
Oude Niedorp, Prot. Kerk | ||
Nieuwe Niedorp, Huize Nijerop | ||
Winkel, Winkelerzand | ||
Winkel, Smederij Groenewoud | ||
Lutjewinkel, Boerderij De Halm | ||
De Weere, De Weere | ||
De Weere, De Leek | ||
Barsingerhorn, Rust Roest | ||
Barsingerhorn, Snevert | ||
Schagen, Station |
Geschiedenis
Op 1 juni 1975 werd de lijn in Schagen verlengd naar de nieuwbouwwijk Noord.
In de dienstregeling 1977/1978 werd inmiddels een basisuurdienst gereden tussen Alkmaar en Heerhugowaard.