Lijn 61 Oudenaarde Station - Ronse Station
Streekbuslijn 61 in België Bekijk de voormalige lijnen 61 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 61 rijdt van Oudenaarde via Leupegem, Etikhove, Maarke-Kerkem, Schorisse en Nukerke naar Ronse.
Voor scholieren wordt buiten de schoolvakanties door enkele ritten doorgereden naar het Astridplein in Ronse en het Sportcentrum in Oudenaarde.
Route
Halte | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, V.T.I. | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaro | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, M. Casteleinstraat | ||
Leupegem, Kerk | ||
Leupegem, Wolfabriekstraat | ||
Leupegem, Schorisseweg | ||
Etikhove, Geitenhoek | ||
Etikhove, Ladeuze | ||
Etikhove, Gieterijstraat | ||
Etikhove, Ellestraat | ||
Maarke-Kerkem, Dorp | ||
Maarke-Kerkem, Wijmierstraat | ||
Maarke-Kerkem, Kabuizestraat | ||
Schorisse, Dorp | ||
Schorisse, Schoolstraat | ||
Schorisse, Leideveld | ||
Schorisse, Neutenstraat | ||
Schorisse, Waardebroeken | ||
Schorisse, Gielestraat | ||
Ronse, Koekamerstraat | ||
Ronse, Steenweg op Schorisse | ||
Ronse, Sint-Pieters Bosstraat | ||
Etikhove, Louise Marie Kerk | ||
Ronse, Rijkswachtlaan | ||
Nukerke, Ommegangstraat | ||
Nukerke, Kafhoekstraat | ||
Ronse, Veldekensstraat | ||
Ronse, Ten Bergestraat | ||
Ronse, Populierstraat | ||
Ronse, Beekstraat | ||
Ronse, Lindestraat | ||
Ronse, Hospitaal | ||
Ronse, Canfijnstraat | ||
Ronse, Veemarkt | ||
Ronse, Olifantstraat | ||
Ronse, Station | ||
Ronse, Astridplein |