Lijn 116 Alkmaar Station - Egmond aan Zee Busstation
Voormalige buslijn 116 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 116 reed van Alkmaar via Heiloo, Egmond Binnen en Egmond a/d Hoef naar Egmond aan Zee.
Tussen Heiloo en Egmond aan Zee werd altijd maar 1x/uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Alkmaar, Regulierslaan | ||
Heiloo, Kattenberg | ||
Heiloo, Station | ||
Heiloo, West | ||
Egmond Binnen, Hoeve Petronella | ||
Egmond Binnen, Venewatersweg | ||
Egmond a/d Hoef, Egmonderstraat | ||
Egmond aan Zee, Busstation |
Geschiedenis
Vanaf 17 oktober 1976 vervielen de tussenritten tot Heiloo in de avonduren en op zondag overdag.