Lijn 38 Hasselt Station - Heers Weg naar Waremme
Streekbuslijn 38 in België Bekijk de voormalige lijnen 38 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 38 rijdt van Hasselt via Wimmertingen, Kortessem, Wellen, Borgloon, Broekom en Gutschoven naar Heers.
Route
Halte | ||
Hasselt, Station | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
Hasselt, Leopoldplein | ||
Hasselt, Toekomststraat | ||
Hasselt, Oude Luikerbaan | ||
Hasselt, Lentestraat | ||
Hasselt, Salvatorstraat | ||
Hasselt, Hassaluthdreef | ||
Rapertingen, Kerk | ||
Rapertingen, Trekschuren | ||
Wimmertingen, Mombeekdreef | ||
Wimmertingen, Herkerstraat | ||
Wimmertingen, Centrum | ||
Kortessem, Herbroekstraat | ||
Kortessem, Printhagenstraat | ||
Kortessem, Hachensteeg | ||
Kortessem, Oud Tramstation | ||
Kortessem, Weg naar Wellen | ||
Kortessem, Hemelspark | ||
Kortessem, Vinckenroyestraat | ||
Kortessem, Weg naar Opeinde | ||
Wellen, Langenakkerstraat | ||
Wellen, Weg naar Kukkelberg | ||
Wellen, Plattestraat | ||
Wellen, Basisschool | ||
Wellen, Klooster | ||
Wellen, Oud Tramstation | ||
Wellen, Nutstraat | ||
Wellen, Loonderveld I | ||
Wellen, Loonderveld II | ||
Borgloon, Tivoli | ||
Borgloon, Stationsplein | ||
Borgloon, De Linde | ||
Borgloon, Graaf Lodewijkplein | ||
Borgloon, Rusthuis | ||
Borgloon, Graeth | ||
Borgloon, Nerem | ||
Broekom, Romeinse Weg | ||
Broekom, Broekomstraat | ||
Broekom, Kerk | ||
Broekom, Herkebeek | ||
Gutschoven, Gutschovenstraat | ||
Gutschoven, Kerk | ||
Veulen, Nieuwe Steenweg | ||
Veulen, Kerk | ||
Heers, Sporthal | ||
Heers, Weg naar Waremme |