Lijn 150 Alkmaar Station - Den Oever Zomerdijk
Voormalige buslijn 150 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 150 reed van Alkmaar via Schoorldam, Burgervlotbrug, Petten, Sint Maartenszee, Sint Maartensvlotbrug, 't Zand, Julianadorp, Den Helder, De Kooy, Breezand, Westerland, Hippolytushoef en Oosterland naar Den Oever.
In de spitsuren reden onregelmatig enkele versterkingsritten en in de ochtendspits moesten doorgaande reizigers in Den Helder overstappen.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, NZH-Garage | ||
Koedijk, Vlotbrug | ||
Koedijk, Overzetveer | ||
Schoorldam, Teuglaan | ||
Schoorldam, Hogendijk | ||
Zijpersluis, Zijpersluis | ||
Burgervlotbrug, Molenweg | ||
Burgervlotbrug, Mennonitenbuurt | ||
Petten, Plein 1945 | ||
Petten, Reactorcentrum | ||
Sint Maartenszee, Sint Maartenszee | ||
Sint Maartensvlotbrug, Belkmerweg | ||
Sint Maartensvlotbrug, Boerderij Mul | ||
Stolpervlotbrug, Café De Stolp | ||
Stolpervlotbrug, Rijksweg | ||
't Zand, Hotel Stammes | ||
't Zand, Vlotbrug | ||
't Zand, Blauwe Hek | ||
Julianadorp, Callantsogervaart | ||
Julianadorp, Noorderhaven/Langevliet | ||
Julianadorp, Foreestweg | ||
Julianadorp, Middenvliet | ||
Julianadorp, Camping "Het Witte Huis" | ||
Den Helder, Karveelstraat | ||
Den Helder, Begraafplaats | ||
Den Helder, Station | ||
Den Helder, Nijverheidsweg | ||
Den Helder, Waterkeringsweg | ||
Den Helder, Torplaan | ||
De Kooy, Vliegkamp | ||
De Kooy, Kooysluis | ||
Breezand, Burg. Lovinckstraat | ||
Breezand, Spaansweg | ||
Breezand, Stoomweg | ||
Breezand, Groenleer | ||
Van Ewijcksluis, Oude Veer | ||
Westerland, Rode Keet | ||
Westerland, Poelweg | ||
Hippolytushoef, Belterlaan | ||
Hippolytushoef, Parklaan | ||
Oosterland, Smerperweg | ||
Oosterland, M.U.Z.-park | ||
Den Oever, Zomerdijk |