Lijn 4 Lelystad, Station Centrum - Atolwijk
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 22 jul 2013 om 11:06 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=4 |vervoerder=Connexxion |materieel=Den Oudsten B88 |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zate...')
Voormalige buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1-2x/uur (tot 19.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 4 reed van station Lelystad Centrum een grote lusroute via het Ziekenhuis, Archipel, Atol en Noorderwagenplein.
Route
Halte | ||
Lelystad, Station Centrum | ||
Lelystad, Zuiderzee Ziekenhuis | ||
Lelystad, Gorsbrug | ||
Lelystad, Geulbrug | ||
Lelystad, Beukenhof | ||
Lelystad, Plantagebrug | ||
Lelystad, Hofstede | ||
Lelystad, Wijngaard | ||
Lelystad, Plantage | ||
Lelystad, Delta | ||
Lelystad, Duin | ||
Lelystad, Zwembad De Koploper | ||
Lelystad, Vlieterbrug | ||
↓ | Lelystad, Noorderwagenplein | |
Lelystad, Agora | ||
Lelystad, Station Centrum |