Lijn 271 Amsterdam Centraal Station - Aalsmeer Hortensiaplein
Voormalige nachtbuslijn 271 Bekijk de huidige lijnen 271 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | Nachtbus |
Periode | ... t/m 8 december 2007 |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Donderdagnacht | 1x/uur |
Vrijdagnacht | 2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-3x/uur |
De bus reed in de nacht na de genoemde dag |
---|
Let op. Dit artikel gebruikt het verouderde VNLijnInfo sjabloon.
Lijn 271 reed van Amsterdam via Amstelveen en Bovenkerk naar Aalsmeer.
Op donderdagnacht werd 3x naar Aalsmeer gereden. Op vrijdagnacht werd 1x/uur het hele traject gereden (waarbij de laatste 2 ritten nog verder reden naar Kudelstaart) en 1x/uur tot Amstelveen-Zuid, vanaf Aalsmeer werd 2x terug gereden. Op zaterdagnacht werd 1x/uur het hele traject gereden, 1x/uur Amsterdam - Kudelstaart en 1x/uur tot Amstelveen-Zuid. Ook werd 2x terug gereden naar Amsterdam.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Centraal Station | ||
Amsterdam, Leidseplein | ||
Amsterdam, Haarlemmermeerstation | ||
Amsterdam, Station Amstelveenseweg | ||
Amsterdam, Kalfjeslaan/Amstelveenseweg | ||
Amstelveen, Bankrashof | ||
Amstelveen, Groenhof | ||
Amstelveen, Middenhoven | ||
Amstelveen, Zagerij | ||
Amstelveen, Westwijk | ||
Amstelveen, Startbaan/Noorddammerweg | ||
↑ | Amstelveen, Busstation | |
Bovenkerk, Startbaan/Legmeerdijk | ||
Aalsmeer, Machineweg | ||
Aalsmeer, Hortensiaplein | ||
Kudelstaart, Bilderdammerweg |
Geschiedenis
Bij aanvang van de nieuwe concessie Amstelland-Meerlanden op 9 december 2007 werd het lijnnummer gewijzigd naar N72.