Lijn 89 Amsterdam Marnixstraat - Krommenie Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 11 mei 2013 om 21:04 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=89 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uur |frequentie_dal=2x/uur |frequentie_zaterdag=1x/uur |frequentie_zonda...')
Voormalige buslijn 89 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 89 reed van Amsterdam via Zaandam en Wormerveer naar Krommenie.
In de avonduren na 19.00 en op zondag de gehele dag rijdt de bus ook via Willis in Krommenie.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Marnixstraat | ||
Amsterdam, Bestevaerstraat | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Basisweg/SFB | ||
Zaandam, Sluispolderweg | ||
Zaandam, Crematorium | ||
Zaandam, Peperstraat | ||
Zaandam, Vincent van Goghweg | ||
Wormerveer, Schildersbuurt | ||
Wormerveer, Station | ||
Wormerveer, Noordse Balk | ||
Krommenie, Padlaan | ||
Krommenie, Willis/Zonnebaars | ||
Krommenie, Kervelstraat | ||
Krommenie, Station |