Lijn 86 Oosterwolde Autobusstation - Peize Centrum
Versie door Ehh (overleg | bijdragen) op 3 mrt 2013 om 01:39 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=86 |vervoerder=FRAM |materieel=Standaardstreekbus |lijnsoort=Spitsbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1-2x/uur |periode= }} De […')
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Standaardstreekbus |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
De FRAM Lijn 86 reed van Oosterwolde via Weper, Veenhuizen, Norg, Langelo, Lieveren, Altena naar Peize. De eerste twee ritten reden door naar Groningen via de route van lijn 82.
Route
Halte | ||
Oosterwolde Autobusstation | ||
Oosterwolde, Houtwal | ||
Oosterwolde, De Hegen | ||
Oosterwolde, Butjeskamp | ||
Weper, Weper | ||
Weperpolder, Weperpolder | ||
Weperpolder, Goudmeer | ||
Veenhuizen, Friesche Schut | ||
Veenhuizen, Generaal van de Boschweg | ||
Veenhuizen, Esserheem | ||
Veenhuizen, Kerklaan | ||
Veenhuizen, Norgerweg | ||
Westervelde, Westervelde | ||
Westervelde, Schoolstraat | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Meent | ||
Norg, Norgerberg | ||
Langelo, Middenweg | ||
Langelo, Langelo | ||
Langelo, Westerstukkenweg | ||
Lieveren, Lieveren | ||
Altena, Altena | ||
De Pol, Peizerpol | ||
Peize, Hereweg | ||
Peize, Hoofdstraat | ||
Peize, Centrum |