Lijn 267 Heinenoord Busstation - Barendrecht Evertsenstraat
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 24 feb 2013 om 15:24 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=267 |vervoerder=Connexxion |concessie=Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1-3x/uur |frequentie_spits_vakan…')
Voormalige buslijn 267 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 267 reed vanaf Heinenoord Busstation een lusroute door Barendrecht.
In de ochtendspits reden twee ritten in Barendrecht tot de Evertsenstraat, met een andere route in Barendrecht.
Route
Halte | ||
Heinenoord, Busstation | ||
Barendrecht, Vaanpark/IKEA | ||
Barendrecht, IKEA | ||
Barendrecht, Zwembad | ||
Barendrecht, Kilweg | ||
Barendrecht, Middeldijk | ||
Barendrecht, Lindehoevenlaan | ||
Barendrecht, Postkantoor | ||
Barendrecht, Evertsenstraat | ||
Barendrecht, 2e Barendrechtseweg | ||
Barendrecht, Middeldijk | ||
Barendrecht, Kilweg | ||
Heinenoord, Busstation |