Lijn 65 Poortugaal Metro - Rhoon Metro
Buslijn 65 | |
Vervoerder(s) | RET |
Concessie | Rotterdam stadsvervoer |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes Citaro, Taxibusje |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt een ringlijn door Poortugaal en Rhoon.
De 1e rit in het uur rijdt de korte route, de 2e rit in het uur rijdt de langere route.
Route
Halte | ||
Poortugaal | ||
Poortugaal, Kerkstraat | ||
Poortugaal, Beatrixstraat | ||
Poortugaal, Waalstraat | ||
Poortugaal, Landweg | ||
Poortugaal, Hulst | ||
Poortugaal, Meidoorn | ||
Poortugaal, Van Leeuwenhoekstraat | ||
Poortugaal, Albrandswaardsedijk | ||
Poortugaal, Brink & Aanloop | ||
Poortugaal, Delta Psychiatrisch Centrum | ||
Poortugaal, Albrandwaardsedijk | ||
Poortugaal, Van Leeuwenhoekstraat | ||
Poortugaal, Werkersdijk | ||
Rhoon (alleen richting Rhoon) | ||
Rhoon, Overhoeken | ||
Rhoon, Rivierweg | ||
Rhoon, Tijsjesdijk | ||
Rhoon, Zwaluwenlaan | ||
Rhoon, Rijsdijk | ||
Rhoon, Binnenbaan | ||
Rhoon, Overhoeken | ||
Rhoon (alleen richting Poortugaal) | ||
Poortugaal, Werkersdijk | ||
Poortugaal |