Lijn 751 Tiège Charmille - Trois-Ponts Gare
Schoolbuslijn 751 in België Bekijk de voormalige lijnen 751 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Liège-Verviers |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 751 rijdt van Trois-Ponts via Stavelot, Franchorchamps, Hockai en Sart-lez-Spa naar Tiège.
De ochtendspitsrit rijdt van Sart-lez-Spa naar Stavelot. De middagspitsrit (ook op woensdagmiddag) rijdt van Trois-Ponts naar Tiège.
Route
Halte | ||
Trois-Ponts, Gare SNCB | ||
Trois-Ponts, Pont de la Salm | ||
Trois-Ponts, Carrefour | ||
Trois-Ponts, Pont du Petit Spay | ||
Trois-Ponts, Longs Prés | ||
Trois-Ponts, Ferme Legros | ||
Trois-Ponts, Route de Trois-Ponts 24/26 | ||
Stavelot, Route de Parfondry | ||
Stavelot, Place E. Grandprez | ||
Stavelot, Ecoles | ||
Franchorchamps, Rue A. Counson | ||
Franchorchamps, Maison Godefried | ||
Franchorchamps, Route de Spa | ||
Franchorchamps, Route de Sart 201 | ||
Franchorchamps, Domaine de Baronheid | ||
Franchorchamps, Route de Hockai | ||
Hockai, Baronheid | ||
Hockai, Gare | ||
Hockai, Eglise | ||
Hockai, Auberge de Jeunesse | ||
Hockai, Eglise | ||
Hockai, Gare | ||
Hockai, Baronheid | ||
Franchorchamps, Route de Hockai | ||
Sart-lez-Spa, Ferme Piron | ||
Sart-lez-Spa, Cockaifange | ||
Sart-lez-Spa, Gare | ||
Sart-lez-Spa, Roguez | ||
Sart-lez-Spa, Route de Solwaster | ||
Sart-lez-Spa, Arzelier | ||
Sart-lez-Spa, Eglise | ||
Sart-lez-Spa, Priesville | ||
Sart-lez-Spa, Arzelier | ||
Sart-lez-Spa, Monument | ||
Tiège, Cimetière | ||
Tiège, Charmille |