Lijn 90 Okkenbroek Oerdijk - Deventer Station
Voormalige buslijn 90 | |
Vervoerder(s) | OAD |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 90 reed van Okkenbroek via Lettele en Schalkhaar naar Deventer.
In Deventer was geen lokaal vervoer toegestaan. Komende vanaf Okkenbroek mocht na de Croddenburg niet meer ingestapt worden en vanaf station Deventer mocht er tot de Croddenburg niet uitgestapt worden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Okkenbroek, Oerdijk | ||
Okkenbroek, Mulderweg | ||
Okkenbroek, Vlessendijk | ||
Okkenbroek, Oude Diepenveenseweg | ||
Okkenbroek, Koerselmansweg | ||
Okkenbroek, Oosterhuisweg | ||
Okkenbroek, Klinkenweg | ||
Lettele, Oostermaetsdijk | ||
Lettele, Oerdijk | ||
Lettele, Ten Havesweg | ||
Lettele, Harmelinksdijk | ||
Lettele, Bathmenseweg | ||
Lettele, Oerdijk | ||
Schalkhaar, Croddenburg | ||
Schalkhaar, Mensinkdijkje | ||
Schalkhaar, Wilhelminalaan | ||
Schalkhaar, Oosterwechelseweg | ||
Deventer, Hoge Hondstraat | ||
Deventer, St. Jozefziekenhuis | ||
Deventer, St. Geertruidenziekenhuis | ||
Deventer, Hoge Hondstraat | ||
Deventer, Station NS |
De route van de buurtbus liep als volgt: Oerdijk - Muldersweg - Vlessendijk - Oude Diepenveenseweg - Koerselmansweg - Oosterhuisweg - Klinkenweg - Oostermaetsdijk - Oerdijk - Ten Havesweg - Harmelinksdijk - Bathmenseweg - Oerdijk - Mensinkdijkje - Wilhelminalaan - Oosterwechelseweg - Hoge Hondstraat - St. Jozefziekenhuis - St. Geertruidenziekenhuis - Hoge Hondstraat - Deventer Station.