Lijn 667 Ommen Haven West - Zwolle Rieteweg
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 17 jul 2009 om 14:09 (Nieuwe pagina: {{LijnInfo |lijnnr=667 |vervoerder=Connexxion |concessie=Salland |materieel= |lijnsoort=Schoolbus |frequentie_spits=3 ritten }} '''Lijn 667''' is een schoolbus en rijdt van Om...)
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Salland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 667 is een schoolbus en rijdt van Ommen via Varsen, Oudleusen, Dalfsen, Emmen (Ov.), Hoonhorst en Wijthmen naar Zwolle.
Route
Halte | ||
Ommen, Haven West | ||
Ommen, Strangeweg | ||
Ommen, Chevalleraustraat | ||
Ommen, Danteweg | ||
Varsen, Varsenerdijk | ||
Varsen, Geerts | ||
Varsen, Jutten | ||
Oudleusen, Maneweg | ||
Oudleusen, Wolfkamp | ||
Oudleusen, Dommelerdijk | ||
Oudleusen, Kloosterman | ||
Ankum, Gernerslag | ||
Dalfsen, Bontekamp | ||
Dalfsen, Polhaarweg | ||
Dalfsen, Kievitsbloem | ||
Dalfsen, De Trefkoele | ||
Dalfsen, Pleyendal | ||
Dalfsen, Prins Bernhardstraat | ||
Dalfsen, Gemeentehuis | ||
Dalfsen, Kruispunt / Station | ||
Dalfsen, Overweg / NS | ||
Emmen, Emmerweg | ||
Emmen, Oudeweg | ||
Hoonhorst, Klapvoorstweg | ||
Hoonhorst, Centrum | ||
Hoonhorst, Marsweg | ||
Hoonhorst, Molenhoekweg | ||
Lenthe, Koelmansstraat | ||
Wijthmen, Mulder | ||
Wijthmen, Kroesenallee | ||
Wijthmen, De Zon | ||
Wijthmen, De Marslanden | ||
Zwolle, Kuyperhuislaan | ||
Zwolle, Dokter Spanjaardweg | ||
Zwolle, Dr. Hengevelderweg | ||
Zwolle, Dokterspad | ||
Zwolle, Ceintuurbaan / Stadion | ||
Zwolle, Rijnlaan | ||
Zwolle, De Zoom | ||
Zwolle, Bachlaan | ||
Zwolle, Zwartewaterallee | ||
Zwolle, Rieteweg |