Lijn 686 Kampen Pieter Zandt College - Nunspeet Molenweg
Voormalige buslijn 686 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, Syntus |
Concessies | IJsselmond, Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Periode | t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 686 reed van Kampen via Wezep, Oldebroek en Elburg naar Nunspeet.
Route
Halte | ||
Kampen, GSG Pieter Zandt | ||
Wezep, Kamperstraatweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Boerderij Vosbergen | ||
Elburg, Eperweg | ||
Elburg, Gemeentekantoor | ||
Elburg, Klokbekerweg | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Zwolscheweg | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Molendorp | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Doornspijk, Haerderweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Mezenbergweg | ||
Nunspeet, Staal Hoeve | ||
Nunspeet, Molenweg |