Lijn 451 Turnhout Station - Goirle Natuurpoort Roovertsche Leij
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:51 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Schoolbuslijn 451 in België Bekijk de voormalige lijnen 451 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 451 rijdt van Turnhout via Oud Turnhout, Ravels en Weelde naar Poppel.
In de ochtendspits is er één rit naar Turnhout. Rond het middaguur op woensdag is er één rit naar Poppel en in de middagspits is er één rit naar Weelde en één rit naar Poppel.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Warande | ||
Turnhout, Zegeplein | ||
Turnhout, Begijnhof | ||
Turnhout, Theobalduskapel | ||
Turnhout, Drieskensstraat | ||
Turnhout, Meirgoren | ||
Turnhout, Van Solmsstraat | ||
Oud-Turnhout, Polderstraat | ||
Oud Turnhout, Kuiltjesstraat | ||
Oud-Turnhout, Werkendam | ||
Oud-Turnhout, Heidehuisjes | ||
Oud-Turnhout, Leeuwerikstraat | ||
Ravels, Kanaaldijk | ||
Ravels, Vaartstraat | ||
Ravels, Berkenlaan | ||
Ravels, O.L. Vrouwstraat | ||
Ravels, Kerk | ||
Ravels, Klein Ravels | ||
Ravels, Goudbergstraat | ||
Weelde, Stenenbrug | ||
Weelde, Turnhoutseweg | ||
Weelde, Maatsheikensstraat | ||
Weelde, Elzenstraat | ||
Weelde, Moleneinde | ||
Weelde, Gemeentehuis | ||
Weelde, Schoolstraat | ||
Weelde, Singel | ||
Weelde, Schoolstraat | ||
Weelde, Weeldestraat | ||
Weelde, Hegge | ||
Weelde, Noord / Heikant | ||
Weelde, Prinsenlaan | ||
Weelde, Rustoord Emmaus | ||
Weelde, Verbindingsweg | ||
Weelde, Grote Vond | ||
Poppel, Vondstraat | ||
Poppel, Dorp | ||
Poppel, Trierstraat | ||
Poppel, Maarle | ||
Poppel, Politie | ||
Poppel, Grens |