Lijn 10 Arnhem, Centraal Station - Schuytgraaf
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | Breng (Novio), Connexxion |
Concessies | Arnhem Nijmegen (2010-2012), KAN Noord |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Arnhem |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 9 december 2007 t/m 11 december 2010 |
Voorganger(s) | geen |
Opvolger(s) | 5 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 10 was een buslijn tussen station Arnhem, Elderveld, station Arnhem Zuid en de nieuwbouwwijk Schuytgraaf.
Dienstregeling
- De routes in Arnhem Zuid werden alternerend bereden.
Route
Halte | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Rijnstraat | ||
Arnhem, De Praets | ||
Arnhem, Fonteinkruidstraat | ||
Arnhem, Elderveld / Hagemanswei | ||
Arnhem, Bussumstraat | ||
Arnhem, Winkelcentrum Elderhof | ||
Arnhem, Hillegomweg | ||
Arnhem, Hollandweg | ||
Arnhem, Burgemeester Matsersingel | ||
Arnhem, Station Arnhem Zuid | ||
Arnhem, Schuytgraaf | ||
Arnhem, Germanenveld | ||
Arnhem, Voedsterwaard | ||
Arnhem, Luchtvaart | ||
Arnhem, Centraalspoor | ||
Arnhem, De Zeis | ||
Arnhem, Koningskers |
Geschiedenis
Lijn 10 reed sinds 9 december 2007. Destijds werd alleen in de spitsen, 's avonds en op zondag gereden. Één jaar later is de bus de gehele dag door gaan rijden (overdag tweemaal per uur; 's avonds en op zondag eenmaal per uur); afhankelijk van het tijdstip op de dag werd op de heenweg de noordelijke- en op de terugweg de zuidelijke route gereden of andersom. Met ingang van dienstregeling 2010 werd de frequentie de gehele week door verdubbeld; nu reed de helft van de ritten de noordelijke- en de andere helft de zuidelijke route. Per 12 december 2010 is deze lijn overgenomen door trolleylijn 5.