Lijn 437 Turnhout Station - Mol Station
Spitsbuslijn 437 in België Bekijk de voormalige lijnen 437 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 437 rijdt van Turnhout via Retie en Dessel naar Mol.
In de ochtendspits rijdt slechts één rit van Mol Station naar de SCK. In de middagspits rijden twee ritten van Turnhout naar Mol en één rit van Mol Kerkhoflaan naar Mol Station.
Route
Halte | ||
Turnhout, Station | ||
Turnhout, Zeshoek | ||
Turnhout, Markt | ||
Turnhout, Nijverheidsstraat | ||
Turnhout, Tijl en Nelestraat | ||
Turnhout, Koninklijk Atheneum | ||
Turnhout, Boomgaardstraat | ||
Turnhout, Oranjemolenstraat | ||
Turnhout, Zandbergstraat | ||
Oud-Turnhout, Blekerijstraat | ||
Oud-Turnhout, Tramwissel | ||
Oud-Turnhout, Dorp | ||
Oud-Turnhout, Molenbergen | ||
Oud-Turnhout, Driedostraat | ||
Oud-Turnhout, Staprijk | ||
Oud-Turnhout, Zwanevenstraat | ||
Oud-Turnhout, Lentedreef | ||
Oud-Turnhout, Rhoode | ||
Oud-Turnhout, Binnenheide | ||
Retie, Hofstraat | ||
Retie, Hesstraat | ||
Retie, De Werft | ||
Retie, Berg | ||
Retie, Biezenstraat | ||
Retie, Pijlstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Broekstraat | ||
Dessel, Boeretang | ||
Dessel, Eurochemie | ||
Mol, SCK | ||
Mol, Kerkhoflaan | ||
Mol, Achterbos / Kerk | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Station |
Geschiedenis
De huidige lijnvoering ontstond op 1 september 2012 toen de voormalige lijn 472 vernummerd werd naar 437. Bovendien ging de lijn altijd via Dessel rijden, de bediening van Witgoor kwam geheel te vervallen.