Lijn 423 Antwerpen Rooseveltplaats - Lier Veemarkt
Streekbuslijn 423 in België Bekijk de voormalige lijnen 423 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 423 rijdt van Antwerpen via Borgerhout, Deurne, Borsbeek, Wommelgem, Ranst, Broechem en Emblem naar Lier.
In de ochtendspits rijdt één rit van Antwerpen naar Lier. Op woensdagmiddag rijdt één rit van Lier naar Wommelgem en in de middagspits rijdt één rit van Lier naar Antwerpen.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Centraal Station | ||
Antwerpen, Kerkstraat | ||
Borgerhout, Drink | ||
Borgerhout, De Roma | ||
Borgerhout, Stenenbrug | ||
Deurne, W. Woodstraat | ||
Deurne, Westputteke | ||
Deurne, Sterckhofslei | ||
Deurne, Eksterdreef | ||
Deurne, Ruggeveldlaan | ||
Deurne, P. Benoitlaan | ||
Deurne, Silsburg | ||
Borsbeek, Laarstraat | ||
Borsbeek, J. Reusenlei | ||
Borsbeek, Hofstraat | ||
Wommelgem, 't Serclaesdreef | ||
Wommelgem, Tuinbouwstraat | ||
Wommelgem, Sint Damiaanstraat | ||
Wommelgem, Molenbaan | ||
Wommelgem, Dorp | ||
Wommelgem, Vremdesteenweg | ||
Wommelgem, Driemastenbaan | ||
Wommelgem, Schawijkstraat | ||
Ranst, Zevenbergen | ||
Ranst, Kastanjelaan | ||
Ranst, Gasthuisstraat | ||
Ranst, Lieve Vrouwestraat | ||
Ranst, Processieweg | ||
Broechem, Achterlo | ||
Broechem, Van der Nestlaan | ||
Broechem, Nierlenderstraat | ||
Broechem, Fransehoeveweg | ||
Emblem, Tongelweg | ||
Emblem, Stapstraat | ||
Emblem, Emblemseweg | ||
Emblem, Grimmarastraat | ||
Emblem, Emblemseweg | ||
Emblem, Stapstraat | ||
Emblem, Broechemsesteenweg | ||
Emblem, Kortestraat | ||
Emblem, Ranstsesteenweg | ||
Lier, Frankenweg | ||
Lier, Lisp / Kerk | ||
Lier, Voetbalstraat | ||
Lier, Lisperpoort | ||
Lier, Station | ||
Lier, Rolwagenstraat | ||
Lier, Kliniek | ||
Lier, Markt | ||
Lier, Leopold III-Laan | ||
Lier, Molenstraat | ||
Lier, Kluizenplein | ||
Lier, Veemarkt |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn werd de dienstregeling met ingang van 1 september 2012 aangepast. Voortaan ging de lijn alleen nog in functie van de scholen in Lier rijden.