Lijn 491 Oirschot Sint Jorisstraat - Reusel Busstation
Voormalige buslijn 491 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | Samenwerkingsverband Regio Eindhoven |
Lijnsoort | Buurtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 14 december 2008 t/m 18 augustus 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/2 uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 491 reed van Oirschot, via Oostelbeers, Middelbeers, Vessem, Hoogeloon, Casteren, Netersel en Hulsel naar Reusel. Deze lijn behoorde tot de concessie Samenwerkingsverband Regio Eindhoven en werd gereden door vrijwilligers in opdracht van Hermes.
Per 19 augustus 2012 werd lijn 491 gewijzigd. Het traject Oirschot - Middelbeers en Bladel - Reusel verviel. Vanaf Bladel ging lijn 491 naar Hapert rijden. Op de vervallen trajecten waren alternatieven.
Route
Halte | ||
Oirschot, Sint Jorisstraat | ||
Oirschot, Markt | ||
Oirschot, Koestraat | ||
Oostelbeers, Beerseweg | ||
Oostelbeers, Andreasstraat | ||
Middelbeers, Sportparklaan | ||
Middelbeers, Hertog Janstraat | ||
Middelbeers, Hoogdijk | ||
Middelbeers, Ganzeakkers | ||
Middelbeers, Willibrordstraat | ||
Middelbeers, Kuikseindseweg | ||
Vessem, Oude Schoolstraat | ||
Vessem, Wilhelminalaan | ||
Vessem, Hoogeloonseweg | ||
Hoogeloon, Vessemseweg | ||
Hoogeloon, Hoofdstraat | ||
Hoogeloon, Valensplein | ||
Hoogeloon, Hoofdstraat | ||
Casteren, Kerkstraat | ||
Casteren, Kranenberg / Zandstraat | ||
Netersel, Carolus Simplexplein | ||
Hulsel, Willibrordlaan | ||
Hulsel, Moleneind | ||
Bladel, Helleneind | ||
Bladel, Markt | ||
Bladel, RK Kempisch Verpleegtehuis | ||
Bladel, Huize Kempenlaan | ||
Reusel, Nijverheidsweg | ||
Reusel, Wilhelminalaan | ||
Reusel, Busstation |