Lijn 80 Tielt Station - Roeselare Station
Streekbuslijn 80 in België Bekijk de voormalige lijnen 80 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 80 rijdt van Tielt via Pittem en Ardooie naar Roeselare.
Route
Halte | ||
Tielt, Station | ||
Tielt, Vierhoek | ||
Tielt, Polenplein | ||
Tielt, Keidam | ||
Tielt, Blotingstraat | ||
Tielt, Hoge | ||
Pittem, Koevoet | ||
Pittem, Station | ||
Pittem, Waterstraat | ||
Pittem, Posterij | ||
Pittem, Rijsseleinde | ||
Ardooie, Bergmolen | ||
Ardooie, Kerkhof | ||
Ardooie, Boomgaard | ||
Ardooie, Wissel | ||
Ardooie, Roeselaarsestraat | ||
Ardooie, Tassche | ||
Roeselare, Populierenstraat | ||
Roeselare, Zwaaikomstraat | ||
Roeselare, Wetterenstraat | ||
Roeselare, Gentpoort | ||
Roeselare, Vierwegstraat | ||
Roeselare, Stadion | ||
Roeselare, Fortuinstraat | ||
Roeselare, Station |