Lijn 32 Groningen Centraal Station - Kollum De Colle
Voormalige buslijn 32 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | onregelmatig |
Avond | 1x/dag |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | reed niet |
Lijn 32 reed van Groningen via Zuidhorn, Niezijl, Munnekezijl en Kollumerpomp naar Kollum.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Aduard, Wachthuisje | ||
Zuidhorn, Zonnehuis | ||
Noordhorn, Gouden Leeuw | ||
Niezijl, Voormalig GADO | ||
Kommerzijl, Soltketen | ||
Munnekezijl, Driesprong | ||
Warfstermolen, De Warf | ||
Kollumerpomp, Trefpunt | ||
Dokkumer Nieuwe Zijlen, Pompsterhoek | ||
Kollum, De Colle |