Lijn 83 Assen Busstation NS - Roden Busstation
Voormalige buslijn 83 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Periode | t/m 7 januari 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (LijnBelBus) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur (LijnBelBus) |
Lijn 83 reed van Assen via Ter Aard, Zeyen, Peest, Norg, Langelo, Alteveer en Roderesch naar Roden.
In de ochtendspits begon één rit in Norg en deze reed in Roden naar het eindpunt 'Nijenrode'. Op zondag wordt 1x/2 uur als vaste lijndienst gereden en 1x/2 uur als LijnBelBus, in de avonduren werd altijd als LijnBelBus gereden.
Route
Halte | ||
Assen, Busstation / NS | ||
Assen, Oostersingel | ||
Assen, Rolderstraat | ||
Assen, Triade | ||
Assen, Nobellaan | ||
Assen, Oostermoer | ||
Assen, Schultelaan | ||
Assen, Peelo | ||
Ter Aard, Ter Aard | ||
Ter Aard, Minister Cremerstraat | ||
Zeijen, Askampstraat | ||
Zeijen, Oude Norgerweg | ||
Peest, Brinkweg | ||
Peest, Schaapdijk | ||
Peest, Hoofdweg 5 | ||
Norg, Bonhagen | ||
Norg, Pompstraat | ||
Norg, Westeind | ||
Norg, Nachtegaalstraat | ||
Norg, Meent | ||
Norg, De Norgerberg | ||
Langelo, Middenweg | ||
Langelo, Viskenij | ||
Langelo, Westerstukkenweg | ||
Alteveer, Markeweg | ||
Alteveer, Alteveer | ||
Roderesch, Roderesch | ||
Roden, Kaatsweg | ||
Roden, Noorderkroon | ||
Roden, Borglaan | ||
Roden, Nijenrode | ||
Roden, J. Fabriciuslaan | ||
Roden, Raadhuisstraat | ||
Roden, Busstation |