Lijn 99 Temse Station - Hamme Tweebruggenplein
{{LijnInfo |buitenland=ja |land=België |dienstregeling=2024 |lijnnr=99 |lijnkleurtekst=ffffff |lijnkleur=0056a4 |route=Antwerpen Linkeroever - Burcht - Kruibeke - Bazel - Rupelmonde - Steendorp - Temse - Tielrode - Elversele - Hamme |vervoerder=De Lijn |vervoerregio=Waasland |lijnsoort=Streekbus |periode = 6 januari 2024 |opvolger=[[93, 99 |frequentie_spits=1-2x/uur |frequentie_spits_vakantie=1x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_zaterdag=1x/uur |frequentie_zondag=1x/uur |frequentie_avond=1x/uur }} Lijn 99 rijdt van Temse via Tielrode en Elversele naar Hamme.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt er richting Temse 2x/uur gereden, in de middagspits wordt er dan 1x/uur gereden.
- In de middagspits wordt er richting Hamme 2x/uur gereden, in de ochtendspits wordt er dan 1x/uur gereden.
- De laatste 3-4 rijden niet op 24 en 31 december.
Route
Halte | ||
Temse, Station | ||
Temse, Vrijheidstraat | ||
Temse, Gasthuisstraat | ||
Temse, Schoolstraat | ||
Temse, Tinelplaats | ||
Temse, Heilig Hartplein | ||
Temse, Benoitstraat | ||
Tielrode, Huis Ten Halven | ||
Tielrode, Ruisstraat | ||
Tielrode, Molenstraat | ||
Tielrode, Kerkstraat | ||
Tielrode, Appelsvoorde | ||
Elversele, Duivenhoek | ||
Hamme, Markt | ||
Hamme, Roodkruisstraat | ||
Hamme, Tweebruggenplein |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum verviel het traject Temse - Antwerpen van de oude lijn 99. De nieuwe buslijn werd omgeleid naar station Temse. Vanaf daar kan je overstappen op de trein naar Antwerpen.