Lijn 26 Tremelo Damiaanstraat - Haacht Kerk
Buslijn 26 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Vervoerregio | Leuven |
Lijnsoort | Streekbus |
Lijnkleur | 26 |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 6 januari 2024 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 26 rijdt van Tremelo via Werchter, Wakkerzeel en Wespelaar naar Haacht.
Route
Halte | ||
Tremelo, Damiaanstraat | ||
Tremelo, Boterstraat | ||
Tremelo, Helskensstraat | ||
Tremelo, Villastraat | ||
Tremelo, Vinneweg | ||
Tremelo, Gemeentehuis | ||
Werchter, Tremelobaan | ||
Werchter, Hoekje | ||
Werchter, De Brug | ||
Tildonk, Wakkerzeel Kerk | ||
Wespelaar, Station | ||
Wespelaar, Sporthal | ||
Haacht, Broekstraat | ||
Haacht, Maalderij | ||
Haacht, Kerk |
Geschiedenis
Op 6 januari 2024 werd de derde fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd in het gebied tussen Tremelo en Haacht een een nieuwe buslijn geïntroduceerd voor de lokale ontsluiting van de bediende plaatsen. Deze nieuwe lijn kreeg het lijnnummer 26 en van maandag t/m zaterdag worden verspreid over de dag vier ritten in beide richtingen gereden. Overstapmogelijkheden op andere openbaar vervoer bestaan in Haacht, Wespelaar en Tremelo.