Lijn 69 Sittard Busstation/NS - Kerkrade Busstation
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 3 jun 2011 om 18:37 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=69 |vervoerder=Hermes |materieel=Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88 |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1x/uur |frequentie_dal=1x/2 …')
Voormalige buslijn 69 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Den Oudsten MB200, Den Oudsten B88 |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 69 reed van Sittard via Leyenbroek, Doenrade, Bingelrade, Jabeek, Schinveld, Brunssum, Ubach over Worms, Landgraaf, Eygelshoven, Haanrade en Chèvremont naar Kerkrade.
Route
Halte | ||
Sittard, Busstation/NS | ||
Sittard, Stadsschouwburg | ||
Sittard, Stadhuis | ||
Leyenbroek, Beukeboom | ||
Leyenbroek, Irenelaan | ||
Leyenbroek, Kerk | ||
Doenrade, Valderensweg / Provincialeweg | ||
Doenrade, Kerk | ||
Doenrade, Kerkstraat 103 | ||
Bingelrade, Dorpsstraat 25 | ||
Jabeek, Dorpstraat | ||
Jabeek, Maar | ||
Schinveld, Jabeekerstraat | ||
Schinveld, Beekstraat | ||
Schinveld, Kloosterlaan | ||
Schinveld, Brenkberg | ||
Schinveld, Bouwberg | ||
Brunssum, Meelovenstraat | ||
Brunssum, Schuttershof | ||
Brunssum, Ziekenhuis | ||
Brunssum, Sint Gregoriuslaan / Prins Hendriklaan | ||
Brunssum, Prins Hendriklaan / Sint Gregoriuslaan | ||
Brunssum, Wilhelminastraat | ||
Brunssum, Koutenveld | ||
Brunssum, Lindeplein | ||
Brunssum, Ir. op den Kampstraat | ||
Brunssum, Bodemplein | ||
Brunssum, Venweg / Pelgrimsweg | ||
Brunssum, Overberg | ||
Ubach over Worms, Reeweg | ||
Ubach over Worms, Bernadettelaan | ||
Ubach over Worms, Gravenweg | ||
Ubach over Worms, Europaweg Noord | ||
Ubach over Worms, Grensstraat | ||
Ubach over Worms, Europaweg-Zuid 14 | ||
Ubach over Worms, Past. Scheepersstraat | ||
Ubach over Worms, Kerkstraat 74 | ||
Landgraaf, Kerkstraat 85 | ||
Landgraaf, Europaweg-Zuid | ||
Eygelshoven, Waubacherweg | ||
Eygelshoven, Markt | ||
Eygelshoven, Stegel | ||
Eygelshoven, Veldhofstraat | ||
Haanrade, Haanraderstraat 32 | ||
Haanrade, Haanraderstraat 207 | ||
Haanrade, Kerk | ||
Haanrade, Haanraderweg / Meuserstraat | ||
Haanrade, Meuserstraat / Haanraderweg | ||
Haanrade, Frans Halsstraat | ||
Haanrade, R. van Rijnstraat 37 | ||
Haanrade, R. van Rijnstraat 14 | ||
Chèvremont, Lichtenbergstraat | ||
Chèvremont, Lindenlaan / Platanenstraat | ||
Kerkrade, Zonstraat / Lindenlaan | ||
Kerkrade, Lindenlaan / Zonstraat | ||
Kerkrade, Zonstraat / Ailbertuslaan | ||
Kerkrade, Onze Lieve Vrouwestraat | ||
Kerkrade, Hoofdstraat | ||
Kerkrade, Busstation |
Geschiedenis
Lijn 69 werd op een onbekend moment geïntroduceerd.
In de dienstregeling 2004 werd lijn 69 ingekort tot Hoensbroek Akerstraat, de bediening in de weekenden was al eerder vervallen. Jabeek had daardoor in het weekend helemaal geen bediening meer.