Lijn 41 Amsterdam, Station Holendrecht - Amstelstation
Buslijn 41 | |
Vervoerder(s) | GVB |
Concessie | Stadsvervoer Amsterdam |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amsterdam |
Materieel | VDL Citea SLF-120, VDL Citea SLFA-180, Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 8 december 2023 |
Voorganger(s) | 41 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-4x/uur |
Avond (weekend) | 2x/uur |
Zaterdag | 2-4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 41 rijdt van station Amsterdam Holendrecht via Kraaiennest, Ganzenhoef en Duivendrecht naar station Amsterdam Amstel.
Dienstregeling
- In de doordeweekse avonduren wordt tot circa 20:00 uur 4x/uur gereden, waarna de frequentie wordt verlaagd naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt tussen circa 10:00 en 18:00 uur 4x/uur gereden, daarbuiten wordt 2x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Amsterdam, Station Holendrecht | ||
Amsterdam, Holendrechtplein | ||
Amsterdam, Maasdrielhof | ||
Amsterdam, Huigenbos | ||
Amsterdam, Hogevecht | ||
Amsterdam, Nelson Mandelapark | ||
Amsterdam, Kelbergen | ||
Amsterdam, Kraaienneststation | ||
Amsterdam, Koornhorst | ||
Amsterdam, Geerdinkhof | ||
Amsterdam, Grubbehoeve | ||
Amsterdam, Station Ganzenhoef | ||
Amsterdam, Annie Romeinplein | ||
Amsterdam, Tulastraat | ||
Amsterdam, Florijn | ||
Amsterdam, Anton de Komplein | ||
Amsterdam, Dolingadreef | ||
Amsterdam, Dostojevskisingel | ||
Amsterdam, Dalsteindreef | ||
Duivendrecht, Station Duivendrecht | ||
Amsterdam, Stationsweg | ||
Duivendrecht, Kruidenommegang | ||
Duivendrecht, Korenbloemstraat | ||
Duivendrecht, Plataanstraat | ||
Duivendrecht, Burgemeester van Damstraat | ||
Amsterdam, Industrieweg | ||
Amsterdam, Zaaiersweg | ||
Amsterdam, Lorentzlaan | ||
Amsterdam, Maxwellstraat | ||
Amsterdam, Fizeaustraat | ||
Amsterdam, Amstelstation |
Geschiedenis
Vanaf 8 december 2023 werd de route van lijn 41 binnen de ring van Amsterdam gewijzigd. Voortaan werd van/naar het Amstelstation gereden in plaats van het Muiderpoortstation.