Lijn T61 Wuppertal, Unterbarmen Bahnhof - Parkstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 jul 2023 om 14:50
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Belbuslijn T61 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | WSW |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Wuppertal |
Materieel | Taxibus |
Rijdt sinds | 13 december 2020 |
Voorganger(s) | CE61 |
Frequenties
| |
Spits | rijdt niet |
Dal | 0-1x/uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn T61 rijdt van Wuppertal Unterbarmen naar Lichtscheid.
Dienstregeling
- Alle ritten rijden als belbus.
- Doordeweeks wordt alleen tussen circa 8:00 en 12:00 uur en tussen circa 18:00 en 21:00 uur gereden en op zaterdag alleen tussen circa 8:00 en 17:00 uur. Beide routes worden dan 1x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Wuppertal, Unterbarmen Bahnhof | ||
Wuppertal, Sportplatz Oberbergische Straße | ||
Wuppertal, Müngstener Straße | ||
Wuppertal, Lichtscheid Wasserturm | ||
Wuppertal, Parkstraße |
Geschiedenis
Op 13 december 2020 ontstond lijn T44 als afsplitsing van de belbusritten van lijn CE61.