Lijn 191 Antwerpen Rooseveltplaats - Kontich Wipstraat
Voormalige snelbuslijn 191 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 3-4x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 191 reed van Antwerpen rechtstreeks naar Kontich.
Dienstregeling
- In de ochtendspits reden drie ritten van Kontich naar Antwerpen.
- In de middagspits reden vier ritten van Antwerpen naar Kontich.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Quellin | ||
Antwerpen, Louiza-Marialei | ||
Antwerpen, Edelinckstraat | ||
Antwerpen, Loosplaats | ||
Antwerpen, Lange Leemstraat | ||
Antwerpen, Harmonie | ||
Kontich, Carpool E19 | ||
Kontich, Sint-Ritacollege | ||
Kontich, Rubensstraat | ||
Kontich, Kruisstraat | ||
Kontich, Kerk | ||
Kontich, Edegemsesteenweg | ||
Kontich, Altenastraat | ||
Kontich, Wipstraat |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.