Lijn 82 Mons SNCB - Trazegnies Terminus
Buslijn 82 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool newAG300, VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 21:45) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/uur (tot 21:50) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 20:50) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 82 rijdt van Mons via Havre, Maurage, Thieu, Houdeng-Goegnies, La Louvière, Jolimont, Morlanwelz en Chapelle-lez-Herlaimont naar Trazegnies.
Dienstregeling
- Op dinsdag wordt van aanvang dienst tot circa 15:30 in Morlanwelz een andere route gereden vanwege de markt.
Route
Halte | ||
Mons, SNCB | ||
Mons, Boulevard Sainctelette | ||
Mons, Place des Chasseurs | ||
Mons, Ecole Normale | ||
Mons, Bangue | ||
Mons, Prison | ||
Mons, Lycée | ||
Mons, Rue Valenciennoise | ||
Mons, Hôpital Civil | ||
Mons, Place de Flandre | ||
Mons, Saint-Fiacre | ||
Mons, Arbre Vert | ||
Mons, Chemin d'Obourg | ||
Mons, Bon Pasteur | ||
Mons, Bruyères | ||
Mons, Clef du Bois | ||
Havré, Longue Roïe | ||
Havré, Saint-Antoine | ||
Havré, Bon Vouloir | ||
Havré, Château | ||
Havré, Monument | ||
Havré, Place | ||
Havré, Hameau du Pir | ||
Havré, Charbonnage | ||
Havré, SNCB | ||
Havré, Rue A. Collier | ||
Havré, Ma Campagne | ||
Boussoit, Rue Grande 11 | ||
Boussoit, Entrée du Village | ||
Boussoit, Eglise | ||
Boussoit, Saint-Julien | ||
Maurage, Viaduc | ||
Maurage, Vieux Chêne | ||
Maurage, Place | ||
Maurage, Rue des Garennes | ||
Maurage, Reine Astrid | ||
Maurage, Sainte-Anne | ||
Strépy-Bracquegnies, Place de Strépy | ||
Strépy-Bracquegnies, Puits Saint-Julien | ||
Strépy-Bracquegnies, Rue Coffé | ||
Strépy-Bracquegnies, SNCB | ||
Strépy-Bracquegnies, Borain | ||
Strépy-Bracquegnies, Route de Thieu | ||
Houdeng-Aimeries, Rue Neuve | ||
Houdeng-Aimeries, Jobrette | ||
Houdeng-Aimeries, Rue Monoyer | ||
Houdeng-Aimeries, Coron Grand'Peine | ||
Houdeng-Aimeries, Bastogne | ||
Houdeng-Aimeries, Fonderie | ||
Houdeng-Aimeries, Tombelle | ||
Houdeng-Goegnies, Rue Houtart | ||
Houdeng-Goegnies, Couturelle | ||
Houdeng-Goegnies, Ancienne Gare | ||
Houdeng-Goegnies, Ascenseur | ||
La Louvière, Dépôt TEC | ||
La Louvière, O.N.E.M. | ||
La Louvière, Carrefour du Gazomètre | ||
La Louvière, Place Mansart | ||
La Louvière, Rue du Parc | ||
La Louvière, Gendarmerie | ||
La Louvière, Bas de Baume | ||
La Louvière, Max Buset | ||
La Louvière, Tivoli | ||
La Louvière, Rue Casterman | ||
Jolimont, Hôpital | ||
Jolimont, Coopérative | ||
Jolimont, Bifurcation | ||
Fayt-lez-Manage, Rue de la Loi | ||
La Hestre, Les Ecoles | ||
Morlanwelz-Mariemont, Maison de Mariemont | ||
Morlanwelz-Mariemont, Saint-Arthur | ||
Morlanwelz-Mariemont, Home Familial | ||
Morlanwelz, Croix Rouge | ||
Morlanwelz, Miami | ||
Morlanwelz, Gendarmerie | ||
Morlanwelz, Clinique Hubinon | ||
Morlanwelz, Place Roosevelt | ||
Morlanwelz, Hôtel de Ville | ||
Morlanwelz, Place Albert 1er | ||
Morlanwelz, SNCB | ||
Morlanwelz, Rue de l'Enseignement | ||
Morlanwelz, Athénée | ||
Morlanwelz, Harmonie | ||
Morlanwelz, Etoile | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Route d'Anderlues | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Bascoup | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue Cesar de Pape | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Place Communale | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue A. Robert | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue de Trazegnies | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Haute Chaussée | ||
Trazegnies, Rue André | ||
Trazegnies, Puits n°5 | ||
Trazegnies, Sentier Madame | ||
Trazegnies, Rue de la Place | ||
Trazegnies, Les Ecoles | ||
Trazegnies, Rue Lejuste | ||
Trazegnies, Terminus |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 15 april 2013 vervielen de tussenritten Mons - Maurage op zondag en werd dientengevolge het hele traject nog slechts 1x per 2 uur gereden.
Op 8 juni 2015 werden de ritten van/tot Thieu in deze plaats beperkt tot de halte Eglise. Dit betekende dat de haltes Rue Aulnois en Cité voortaan niet meer bediend worden.
Op 1 december 2021 werd de frequentie van maandag t/m vrijdag overdag over het hele traject verhoogd naar 4x per uur en hierbij kwamen alle routevarianten die ten behoeve van scholieren worden gereden, te vervallen. In de avonduren en het weekend bleef de dienstregeling voor wat betreft frequenties ongewijzigd. De routevarianten voor scholieren werden ondergebracht bij vijf nieuwe lijnen, die als feeder voor deze lijn gingen fungeren.
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 82
- Buitenlandse buslijnen
- Bassin de Mobilité Hainaut
- Lijn in België
- Plaats Mons
- Station Mons
- Plaats Havré
- Station Havré
- Plaats Strépy-Bracquegnies
- Station Bracquegnies
- Plaats Houdeng-Goegnies
- Station Houdeng-Goegnies
- Plaats Morlanwelz
- Station Mariemont
- Station Morlanwelz