Lijn 10 Alkmaar Mahlerstraat / Medisch Centrum Alkmaar - Oudorp Nijenburgh
Voormalige buslijn 10 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Alkmaar |
Lijnsoort | Servicebus |
Materieel | DAB Silkeborg MidiCity II |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 10 reed van Bergermeer of het MCA via station Alkmaar naar Oudorp.
In de ochtendspits werd alleen gereden tussen het Station en Oudorp, in Oudorp reden deze ritten via een snellere route. Vanaf De Hoef werd om en om via het centrum of via de wijk Bergermeer gereden, zodat beide wijken een uursdienst hadden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Kerkplein | ||
Alkmaar, Mahlerstraat | ||
Alkmaar, Bergerhof | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Kanaalkade | ||
Oudorp, Biesboschstraat | ||
Oudorp, Rijnstraat | ||
Oudorp, Oudorperplein | ||
Oudorp, Lauwershof | ||
Oudorp, Astrastraat | ||
Oudorp, Oldenburgh | ||
Oudorp, Nijenburgh |