Lijn 83 Sint-Agatha-Berchem Station - Brussel Heizel
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 83 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Entiteit | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Brussel |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 4 november 2019 |
Voorganger(s) | 53, 84, 88 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 5x/uur |
Avond (werkdagen) | 3-5x/uur |
Zaterdag | 3-5x/uur |
Zaterdagavond | 3-5x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Zondagavond | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 83 rijdt van Station Sint-Agatha-Berchem via Ganshoren en Jette naar de Heizel.
Dienstregeling
- Op werkdagen wordt na 21:00 uur 3x/uur gereden.
- Op zaterdag wordt tussen 11:30 en 20:30 uur 5x/uur gereden. Buiten deze tijden wordt 3x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Sint-Agatha-Berchem, Station | ||
Sint-Agatha-Berchem, Eilandenhout (Bois des Îles) | ||
Ganshoren, Basilix | ||
Ganshoren, Pampoel | ||
Ganshoren, Beeckmans | ||
Ganshoren, Sorensen | ||
Ganshoren, Nereus | ||
Ganshoren, Eeuwfeestsquare (Square du Centenaire) | ||
Jette, Le Roux | ||
Jette, Eugène Toussaint | ||
Jette, Reniers | ||
Jette, Bonaventure | ||
Jette, Crocq | ||
Brussel, Brugmann-ziekenhuis (Hôpital Bruggmann) | ||
Jette, Crocq | ||
Jette, Tuinwijk (Cité Jardin) | ||
Jette, Stiénon | ||
Jette, Pattijn | ||
Jette, Tircher | ||
Brussel, Palfijn | ||
Brussel, Amethist (Améthyste) | ||
Brussel, Koning Boudewijn (Roi Baudouin) | ||
Brussel, Heizel (Heysel) |
Geschiedenis
Op 4 november 2019 werd lijn 83 geïntroduceerd. Het traject tussen Berchem Station en Bonaventure werd (in licht gewijzigde vorm) overgenomen van lijn 84, de verbinding tussen Bonaventure en Croq werd overgenomen van lijn 53 en het traject tussen Croq en Heizel werd overgenomen van lijn 88.