Lijn 67 Winsum Station - Hornhuizen Kerk
Buslijn 67 | |
Vervoerder(s) | Qbuzz |
Concessie | GD |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro LE |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur (vanaf 14.00) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 67 rijdt van Winsum via Mensingeweer, Eenrum, Wehe den Hoorn, Kloosterburen en Kruisweg naar Hoornhuizen.
In de ochtendspits wordt er naar Winsum gereden, in de middagspits naar Hornhuizen. Deze lijn rijdt niet tijdens de vakantiedienstregeling.
Route
Halte | ||
Winsum, Busstation | ||
Winsum, Borgweg | ||
Winsum, Zwembad | ||
Winsum, Plattil | ||
Winsum, Maarhuizen | ||
Mensingeweer, Kerk | ||
Mensingeweer, Eenrumerweg | ||
Eenrum, de Vennen | ||
Eenrum, Tivoli | ||
Eenrum, Raadhuisstraat | ||
Eenrum, Aagtsweg | ||
Wehe den Hoorn, Mernaweg 95 | ||
Wehe den Hoorn, Pastoor J. Martensstraat | ||
Wehe den Hoorn, W.H. Timersmastraat | ||
Wehe den Hoorn, Mernaweg | ||
Kloosterburen, Nijenklooster | ||
Kloosterburen, Molenrij | ||
Kloosterburen, De Kolk | ||
Kloosterburen, Kloostersingel | ||
Kloosterburen, Westerklooster | ||
Kruisweg, Kruisweg | ||
Kruisweg, Julianatocht | ||
Hornhuizen, Voormalig GADO | ||
Hornhuizen, Kerk |