Lijn 7 Arnhem, Rijkerswoerd - Geitenkamp
Trolleybuslijn | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Van Hool AG300T, Berkhof Premier AT18, HESS Swisstrolley 3 |
Frequenties | |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Lijn 7 is een buslijn van de wijk Rijkerswoerd in Arnhem Zuid via het centrale station en Arnhem Velperpoort naar de Geitenkamp.
Route
Halte | ||
Arnhem, Rijkerswoerd | ||
Arnhem, Gerbrandysingel | ||
Arnhem, Meester Oudsingel | ||
Arnhem, Doctor Joop den Uylsingel | ||
Arnhem, Otis Reddingplein | ||
Arnhem, Poli-Zuid | ||
Arnhem, Mooieweg | ||
Arnhem, Groningensingel | ||
Arnhem, Winkelcentrum Kronenburg | ||
Arnhem, Rijnhal | ||
Arnhem, Gelredome | ||
Arnhem, Transferium | ||
Arnhem, Fonteinkruidstraat | ||
Arnhem, De Praets | ||
Arnhem, Rijnstraat | ||
Arnhem, Centraal Station | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Velperplein | ||
Arnhem, Station Velperpoort | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Raapopseweg | ||
Arnhem, De Drie Gasthuizen | ||
Arnhem, CIOS | ||
Arnhem, Bernhardlaan | ||
Arnhem, Droctor Schaepmanlaan | ||
Arnhem, Middenweg | ||
Arnhem, Marktplein | ||
Arnhem, Zaslaan | ||
Arnhem, Schuttersbergplein | ||
Arnhem, Fokke Noordhoffstraat | ||
Arnhem, Roerdomplaan | ||
Arnhem, Geitenkamp / Wielewaalstraat |
Historie
Sinds 22 augustus 1999 rijdt lijn 7 als trolleybus tussen het station van Arnhem en de Arnhemse wijk Rijkerswoerd. Op 6 januari 2002 nam de buslijn het traject tussen het centrale station en de Geitenkamp over van lijn 9.
Sinds dienstregeling 2009 rijdt lijn 7 op zondag viermaal per uur (daarvoor tweemaal per uur) en één jaar later gingen in de ochtendspits twee ritten vanaf de Drie Gasthuizen rechtstreeks naar het CIOS rijden. Deze ritten starten op station Arnhem.