Lijn 098 Jüchen Schulzentrum - Grevenbroich Zedernstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 15 feb 2020 om 17:55
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 098 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | NEW MöBussub |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/3 uur |
Avond (weekend) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/3 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 098 rijdt van Jüchen Stadtmitte via Jüchen Gierath, Jüchen Bedburdyck en Grevenbroich Elsen naar Grevenbroich Stadtmitte.
Dienstregeling
- Doordeweeks wordt vanaf Jüchen Schulzentrum gereden en in het weekend vanaf Jüchen Markt.
- Op zaterdag wordt tot 12:00 uur 1x/uur gereden en daarna 1x/2 uur tot circa 16:00 uur.
- Een enkele scholierenrit rijdt via de Bergheimer Straße. Daarnaast rijden de gehele week enkele ritten van en naar de halte Aluminiumwerk.
Route
Halte | ||
Jüchen, Schulzentrum | ||
Jüchen, Markt | ||
Jüchen, Friedhofstraße | ||
Jüchen, In der Aue | ||
Jüchen, Abzweig Herberath | ||
Jüchen, Gubberath | ||
Jüchen, Gubberather Straße | ||
Jüchen, Neuenhovener Straße | ||
Jüchen, Burgstraße | ||
Jüchen, Lindenhof | ||
Jüchen, Oststraße | ||
Grevenbroich, Goethestraße | ||
Grevenbroich, Elsen am Friedhof | ||
Grevenbroich, Elfgener Platz | ||
Grevenbroich, Moschee | ||
Grevenbroich, Bergheimer Straße | ||
Grevenbroich, Platz der Deutschen Einheit | ||
Grevenbroich, Rathaus | ||
Grevenbroich, Amtsgericht | ||
Grevenbroich, Zedernstraße | ||
Grevenbroich, Erftwerk | ||
Grevenbroich, Aluminiumwerk |
Geschiedenis
Op 16 juli 2017 werd de halte Am Friedhof hernoemd in Elsen am Friedhof.