Lijn 7 Eindhoven Station NS - Waalre Bergstraat
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 19 dec 2019 om 20:51 (Robot: automatisch tekst vervangen (-Eindhoven}} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}, - +[[Eindhoven Centraal|, -[[Eindhoven +Eindhoven, -Eindhoven }} +Eindhoven|Eindhoven Centraal}}))
Voormalige buslijn 7 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | SRE Eindhoven Stad |
Lijnsoort | stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 6 januari 2002 t/m 13 december 2004 |
Voorganger(s) | 7 |
Opvolger(s) | 7 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur (2x/uur in vakanties) |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 7 reed vanaf station Eindhoven via Stratum, de Kunstijsbaan, Philips Campus en Aalst naar Waalre. Het stuk tussen het station en Philips Campus werd maandag t/m vrijdag overdag 4x/uur gereden, behalve buiten de spits in vakanties. De bus reed 2x/uur door naar Aalst en Waalre.
Route
Halte | ||
Eindhoven, Station NS | ||
Eindhoven, Witte Dame | ||
Eindhoven, Keizersgracht | ||
Eindhoven, Piazza | ||
Eindhoven, Vrijstraat | ||
Eindhoven, Stadhuisplein | ||
Eindhoven, P.C. Hooftlaan | ||
Eindhoven, Stadsschouwburg | ||
Eindhoven, Plaza | ||
Eindhoven, Crocusstraat | ||
Eindhoven, Varenstraat | ||
Eindhoven, Korianderstraat | ||
Eindhoven, Winkelstraat | ||
Eindhoven, Kortonjolaan | ||
Eindhoven, Mathyssenlaan | ||
Eindhoven, Florapark | ||
Eindhoven, De Weerde | ||
Eindhoven, Kunstijsbaan | ||
Eindhoven, Stadskwekerij | ||
Eindhoven, Philips Campus | ||
Aalst, Dirk van Hornelaan | ||
Aalst, Alsemlaan | ||
Aalst, Clivialaan | ||
Aalst, Raadhuisstraat | ||
Aalst, Ansbalduslaan | ||
Waalre, Bosweg | ||
Waalre, Eikenlaan | ||
Waalre, Bergstraat |